Tarayıcınız uygun değil! Lütfen Internet Explorer dışında farklı bir tarayıcı kullanın.
EGM Endekslerini İnceleyin
EGM Endekslerini İnceleyin
EGM Faizli BES Endeksi
Sadece faizli Gönüllü BES fonlarının yer aldığı, Devlet Katkısı fonlarının ve Otomatik Katılım Sistemi dahilindeki fonların hesaplamaya dahil edilmediği endekstir.
EGM BES Devlet Katkısı Endeksi
Bireysel Emeklilik Sisteminde Devlet Katkısı Hakkında Yönetmelik kapsamında oluşturulan ve sadece katılımcılar adına ödenen devlet katkısı tutarının değerlendirildiği fondur.
EGM Faizsiz BES Endeksi
Sadece faizsiz Gönüllü BES fonlarının yer aldığı, Devlet Katkısı fonlarının ve Otomatik Katılım Sistemi dahilindeki fonların hesaplamaya dahil edilmediği endekstir.
EGM BES Endeksi
Gönüllü BES fonlarının tümünün (faizli/faizsiz) yer aldığı, Devlet Katkısı fonlarının ve Otomatik Katılım Sistemi dahilindeki fonların hesaplamaya dahil edilmediği endekstir.
EGM Tüm Endeksi
Gönüllü BES fonları, Devlet Katkısı fonları ve Otomatik Katılım Sistemi dahilindeki fonların tümünün (faizli/faizsiz) hesaplamada yer aldığı endekstir.
EGM Faizsiz OKS Endeksi
Sadece faizsiz Otomatik Katılım Sistemi fonlarının hesaplamaya dahil edildiği endekstir.
EGM OKS Endeksi
Otomatik Katılım Sistemi fonlarının tümünün (faizli/faizsiz) hesaplamaya dahil edildiği endekstir.
EGM Faizli OKS Endeksi
Sadece faizli Otomatik Katılım Sistemi fonlarının hesaplamaya dahil edildiği endekstir.
EGM-BES Fon Grubu Endeksleri
EGM-BES Fon Grubu Endekslerini inceleyin.
Sitemizde, hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak egm.org.tr Sitesi Çerez Aydınlatma Metni içindeki hükümleri kabul etmiş sayılacaksınız.
X