Tarayıcınız uygun değil! Lütfen Internet Explorer dışında farklı bir tarayıcı kullanın.
EGM-BES Endekslerini İnceleyin
EGM BES Endeksi
Gönüllü BES fonlarının tümünün (faizli/faizsiz) yer aldığı, Devlet Katkısı fonlarının ve Otomatik Katılım Sistemi dahilindeki fonların hesaplamaya dahil edilmediği endekstir.
EGM Faizsiz BES Endeksi
Sadece faizsiz Gönüllü BES fonlarının yer aldığı, Devlet Katkısı fonlarının ve Otomatik Katılım Sistemi dahilindeki fonların hesaplamaya dahil edilmediği endekstir.
EGM Faizli BES Endeksi
Sadece faizli Gönüllü BES fonlarının yer aldığı, Devlet Katkısı fonlarının ve Otomatik Katılım Sistemi dahilindeki fonların hesaplamaya dahil edilmediği endekstir.
EGM BES Devlet Katkısı Endeksi
Bireysel Emeklilik Sisteminde Devlet Katkısı Hakkında Yönetmelik kapsamında oluşturulan ve sadece katılımcılar adına ödenen devlet katkısı tutarının değerlendirildiği fondur.
Fikri Mülkiyet Hakları
İşbu web sitesindeki bütün metin, görüntü, yazılım, hesaplama aracı ve benzeri diğer malzemelerin her türlü telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları EGM’ye aittir ya da ilgili hak sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir. İşbu web sitesinde bulunan hiçbir bilgi önceden izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kod ve yazılım da dahil olmak üzere işlenemez, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ve dağıtılamaz. EGM ve/veya başka bir üçüncü şahsın ayni veya şahsi haklarının ihlaline yol açacak ve web sitesinin çalışmasına engel olabilecek şekilde web sitesinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, dosyaları, veri tabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağınızı, kopyalamayacağınızı, dağıtmayacağınızı, işlemeyeceğinizi, (virüslü dosyaların kullanımı dahil) hiçbir cihaz, yazılım ve sair komut dizileri kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt etmektesiniz.
EGM-BES Fon Grubu Endeksleri
EGM-BES Fon Grubu Endekslerini inceleyin.
Sitemizde, hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak egm.org.tr Sitesi Çerez Aydınlatma Metni içindeki hükümleri kabul etmiş sayılacaksınız.
X